KDE NÁS NAJDETE

LEISURE CLUB OLŠANKA s.r.o.

Olšany 2220/11, Říčany u Prahy

tel.:    731 493 427  

email: recepce@club-ricany.cz

Pondělí - Pátek  8:30 - 22:00

 

Sobota   13:00 - 21:00

Neděle    8:30 - 20:00

WELLNESS

VAŠE CHVÍLE NA RELAXACI

Naprosté soukromí a klid pro zaslouženou relaxaci.  

Prostorná vířivka se systémem vzduchové hydromasáže s LED osvětlením a exkluzivní prosklená finská sauna.

Samostatně nebo dohromady dokonale uvolní vaše tělo i mysl.

Vířivka
Wellness
Sauna
Sauna

VÝJIMEČNÉ WELLNESS

Dokonalé  soukromí v oáze klidu naší wellness zóny. Prostorná vířivka se systémem vzduchové hydromasáže a LED osvětlením, exkluzivní prosklená sauna, pohodlná lehátka. Celá wellness zóna je příjemně ozvučena. Romantickou atmosféru navodí tlumené osvětlení svíčkami.

Možnost zapůjčení klubových županů, ručníků a prostěradel.

Součástí wellness zóny je minibar s nealkoholickými i alkoholickými nápoji. Objednat si můžete

i námi vždy čerstvě připravené ovocné nebo sýrové mísy.

CENY A PLATBY

Většina hostů by nás nejraději navštívila v podvečerních hodinách či o víkendu. Tyto časy jsou obvykle také jako první "vyprodány".

Proto pokud nás navštívíte ve všední dny v dopoledních či brzkých odpoledních hodinách (tak, aby vaše návštěva nepřesáhla 16:00), můžete si pronajmout privátní vířivku či privátní vířivku se saunou za výhodnější cenu.

PRIVÁTNÍ VÍŘIVKA

Všední den v čase do 16:00  

90 minut ..... 1.050 Kč   koupit v eshopu

120 minut ..... 1.290 Kč   koupit v eshopu

Všední den v čase od 16:00 + víkendy  

90 minut ..... 1.360 Kč   koupit v eshopu

120 minut ..... 1.690 Kč   koupit v eshopu

PRIVÁTNÍ VÍŘIVKA se SAUNOU

Všední den v čase do 16:00 

90 minut ..... 1.290 Kč   koupit v eshopu

120 minut ..... 1.590 Kč   koupit v eshopu

 

Všední den v čase od 16:00 + víkendy

90 minut ..... 1.690 Kč   koupit v eshopu

120 minut ..... 1.980 Kč   koupit v eshopu

NOČNÍ VÍŘIVKA pro NÁROČNÉ

Dopřejte si naprosté soukromí wellness zóny

exkluzivně po 22. hodině, kdy je klub uzavřen pro veřejnost.

Zažijte něco zvláštního!

Noční vířivka je nabízena jen vybrané dny v měsíci v době od 22 do 24 hodin.

120 minut bez sauny ..... 1.790 Kč   koupit v eshopu

120 minut se saunou ..... 2.240 Kč   koupit v eshopu

Ceny za privátní vířivku jsou uvedeny pro max. 4 osoby. Doplatek za každou další osobu je 200 Kč.

Poukaz na privátní vířivku můžete zakoupit prostřednictvím našeho eshopu, kde lze platit online bankovním převodem či platební kartou, 

nebo osobně na recepci našeho klubu, kde lze platit hotově či platební kartou. Při telefonické objednávce je možné poukaz uhradit bankovním převodem.

HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ DÁREK?

Věnujte vašim blízkým nezapomenutelný zážitek! Více než 1.200 spokojených klientů je garancí, že váš dárek udělá velikou radost. Kupte dárek v našem eshopu.

Dárkový poukaz si můžete vyzvednout na naší recepci, nechat zaslat emailem nebo poslat poštou.

Platnost poukazu je vždy 6 měsíců. 

VÍCE NEŽ 1.200 KLIENTŮ DOPORUČUJE NÁVŠTĚVU NAŠEHO KLUBU

„Úplně skvělý relaxační zážitek. Obsluha super, paní na recepci je velice příjemná. Můžu jen doporučit!!‟

„Jsem velmi spokojena se službami, je tu opravdu krásné prostředí. Tuto nabídku vždy využívám...‟​

„Byli jsme podruhé a určitě ne naposled. Úžasné prostředí, milý personál. Naprosto dokonalý relax. ‟

„Kouzelne misto s uchvatnym prostredim, naprosto skvela pani recepcni - stacilo aby partner rekl, ze ma hlad a pani nam donesla pizzu az k virivce. Nebyla to nase prvni a ani posledni navsteva.‟

„Byla to má druhá masáž v Olšance a opět jsem 100% spokojen! ‟

„Jako vzdy vse naprosto v poradku. Nadherne prostredi, personal velice na urovni, uzasne se clovek zrelaxuje, jen a jen doporucuji‟

„Když jdu na masáž, potřebuji vedle výborně provedené masáže také skvělé prostředí a dobré služby. Včetně následné péče, jako je možnost relaxovat nebo posedět u dobré kávy. Zašel jsem tedy vyzkoušet zajímavý klub, který už z venku vypadá lákavě. Našel jsem zde opravdu to, co avizují webové stránky: komorní prostředí, kde se snoubí elegance a klidná atmosféra anglických klubů. S návštěvou jsem byl spokojený a těším se na další pobyt v tomto zařízení.‟

Vyzkoušel Pavel Hofrichter, člen představenstva České asociace wellness.

NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

Jak probíhá návštěva wellness

Po příchodu do klubu vám obsluha recepce poskytne župany, ručníky a prostěradla (pokud využiteje saunu) a odvede vás do šaten. Zatímco se převlékáte do županu, připraví vám do wellness zóny ovocnou nebo sýrovou mísu (nutno upřesnit při rezervaci termínu předem) nebo teplé nápoje, pokud si to budete přát. Poté vás doprovodí ze šatny do wellness zóny, kterou vám představí a ukáže vám ovládání vířivky. Poté jste zcela nerušeni celou dobu pobytu ve wellness zóně. Po ukončení pobytu vás obsluha recepce doprovodí zpět do šaten. Čas strávený v šatně se do pobytu nezapočítává. Po návratu ze šaten se můžete posadit v naší komorní kavárně a dát si třeba šálek kávy.

 

Jsou nutné do wellness zóny plavky?

Našim klientům doporučujeme pobyt ve wellness zóně bez plavek, což je příjemnější a hygieničtější. Jelikož je celá wellness zóna privátně uzavřena pouze pro vás, nemusíte se bát, že by vás někdo vyrušil. K tomu vám půjčíme pohodlné klubové župany.

 

Co znamená prosklená sauna?

Jak si můžete prohlédnout na našich fotografiích, sauna má ze dvou stran místo dřeva velkoformátové bezpečnostní sklo. Díky tomu máte ze sauny výhled do celé wellness zóny. Pokud třeba jeden z partnerů saunu nevyužívá, jste stále v kontaktu. Sauna je vybavena color-terapií (proměnlivé barevné světlo). Díky prosklení a vlastnímu barevnému osvětlení dotváří romantickou atmosféru wellness zóny.

1/1

Jakou vířívku vám nabízíme

V naší wellness zóně je luxusní vířivka kanadské výroby pro profesionální využití Premium Leisure nabízející až 7 míst (ale nejvíce si ji užijete ve 2 - 4 lidech) o objemu téměř 2.000 litrů vody. Je vybavena 58 masážními tryskami, vodopádem, LED osvětlením a speciálním ozvučením. Tedy žádná vířivá vana či malá domácí vířivka, které nabízejí někteří naši konkurenti.

Jak zajišťujeme křišťálově čistou vodu

Naše vířivka o objemu 2 000 litrů je napojena na profesionální automatickou pískovou filtraci se směšovací nádobou. Voda je takpermanentně filtrovaná a čištěná. Odpouštění a dopouštění se prování po dvanácti hodinách. Po každém klientovi je pak voda kontrolovaná a její hodnoty vyrovnávány. Kvalita vody splňuje nejpřísnější kritéria a je vždy křišťálově čistá.

 

Budeme mít naprosté soukromí?

Ano, naše wellness zóna se nachází v samostatné části klubu o rozloze 75 metrů čtverečních. V této zóně je luxusní vířivka, prosklená finská sauna, několik relaxačních lehátek a dvojlehátko, sprcha i vlastní toaleta a minibar. Po celou dobu pobytu tedy nemusíte wellness zónu opustit. Pokud si přejete ovocnou nebo sýrovou mísu, sushi nebo teplé nápoje, obsluha recepce je zde připraví před vaším příchodem. Wellness zóna je privátně uzavřena poute pro vás a nikdo vás nebude rušit.