shutterstock_564991192 (kopie).jpg

MYSLETE NA SEBE. REGENERUJTE. RELAXUJTE.

Prázdninová nabídka 3+1 ZDARMA

Ke třem libovolným masážím čtvrtá masáž zdarma

Unknown_edited.jpg

Nabídka masáží a rituálů: RADKA

Aromaterapeutická relaxační masáž

40 min .....  690 Kč

60 min .....  890 Kč

90 min ... 1.190 Kč

Je zaměřena na hlubokou relaxaci fyzickou i psychickou. Je obohacena o hmaty havajské masážní techniky Lomi-lomi a jemnější hmaty klasické masáže.

 

Pro relaxační masáž používáme oleje firmy Pure Fiji s výběrem ze 6 exotických vůní, mezi kterými si tu svou najdou i muži.

Rituál klidu

90 min ... 1.290 Kč

Jemný peeling z mořské soli ve spojení se zábalem a relaxační masáží hlavy a následným masážním ošetřením pro uvolnění fyzického napětí a psychické tenze. Svěžest citrusů v harmonii s jemnou vůní levandule a tóny oregána  dodají vnitřní klid a navodí pocit pohody, vyrovnanosti a nadhledu. Ideální pro muže i ženy.

Rituál radosti

90 min ... 1.290 Kč

Dokonalá kombinace cukrového peelingu s výtažkem z pomerančových lístků a celotělového masážního ošetření s esencí svěží vůně citrusů a levandule dodají energii, pocit radosti, štěstí a optimismu.

IMG_20210705_201356-01_edited.jpg

Nabídka masáží: ERIKA

Unknown_edited.jpg

Nabídka masáží a rituálů: RADKA

Klasická masáž

70 min ... 1.190 Kč

95 min ... 1.550 Kč

Tato masáž se využívá především jako masáž léčebná a je také velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spazmů a blokád vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu. Masáž podporuje vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, sekreci potních žláz, normalizaci kožního napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků či výronů, relaxuje nebo tonizuje svaly.

Unknown_edited.jpg

Nabídka masáží a rituálů: RADKA

Relaxační aroma masáž

70 min ... 1.190 Kč

95 min ... 1.550 Kč

Masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a osvěžení pro celé tělo. Prostřednictvím měkkých technik spolu s vonnými nejkvalitnějšími aromatickými oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám uvolnění těla i mysli. 

Unknown_edited.jpg

Nabídka masáží a rituálů: RADKA

Sportovní masáž

45 min .....  800 Kč

60 min ... 1.050 Kč

Masáž vychází z masáže klasické, má ovšem svá specifika, kterými se od klasické masáže liší. Sportovní masáž dokáže sportovce fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidnit organismus a zrychlit regeneraci měkkých tkání.

Unknown_edited.jpg

Nabídka masáží a rituálů: RADKA

Hloubková regenerační masáž

70 min ... 1.290 Kč

95 min ... 1.650 Kč

Jedná se o velmi intenzivní masáž, při které se používají podobné pohyby a techniky, jako například při sportovní, švédské nebo reflexní masáži. Tlak je ovšem intenzivnější, což vede k velmi efektivnímu uvolnění svalů v hlubších vrstvách. Pro větší intenzitu může použít masér kromě dlaní a prstů také předloktí, lokty a masérské pomůcky k tomu určené.

IMG_2318_edited.jpg

Nabídka maderoterapie: TEREZA

Unknown_edited.jpg

Nabídka masáží a rituálů: RADKA

Maderoterapie

1 procedura ... 1.000 Kč

5 procedur ... 4.500 Kč

10 procedur ... 9.800 Kč

IMG_2319.PNG

Maderoterapie je systémová masážní technika, která napomáhá k odstraňování celulitidy problémových partií. Provádí se pomocí nástrojů ze dřeva, díky kterým je procedura 100% přírodní a hypoalergenní.

 

Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, čímž dochází k urychlení metabolismu, uvolňování a následnému odplavení nahromaděných toxinů z těla, kdy právě jejich hromadění pod kůží způsobuje tzv. celulitidu.

Masáž začíná osobní konzultací, na které vás s metodou seznámím. Zjistím vaše potřeby a navrhnu nejvhodnější postup k jejich řešení. Součástí konzultace je i doporučený režim pro následující dny. Dodržením tohoto režimu bude terapie účinnější a výsledky se dostaví o to rychleji.

Pokud budete mít zájem, vyfotím Vaši postavu před prvním zákrokem a po ukončení. Výsledky vás opravdu překvapí.

Následuje speciální ruční masáž, která umožní připravit pokožku na samotnou terapii, a v dalším kroku již samotná madero masáž za pomocí dřevěných nástrojů a speciálních olejů.

 

Tato technika odstranění celulitidy by měla být vykonávána pravidelně, nejlépe každý den případně každý druhý den. První výsledky se dostaví po 5 - 6 procedurách. Doporučená délka trvání je pak alespoň 10 procedur ve dvou sériích a čas jedné masáže je 45-60 minut.