KDE NÁS NAJDETE

LEISURE CLUB OLŠANKA s.r.o.

Olšany 2220/11, Říčany u Prahy

tel.:    731 493 427

email: recepce@club-ricany.cz

Pondělí - Pátek  8:30 - 22:00

Sobota   13:00 - 21:00

Neděle    8:30 - 20:00

MASÁŽE

VAŠE CHVÍLE NA REGENERACI

Zregenerujte namožené tělo nebo jen příjemně zrelaxujte po náročném dni.

Masáže mohou přecházet od lehkého doteku až po hloubkové tahy.

Užijte si celotělovou masáž nebo požádejte o zaměření na problematické části těla.

DRUHY MASÁŽÍ

AROMATERAPEUTICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

Je to soubor speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

40 min (záda, šíje) ............. 690 Kč     koupit v eshopu

60 min (záda, šíje, nohy) ... 890 Kč     koupit v eshopu

90 min (celé tělo) ............ 1.190 Kč     koupit v eshopu

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Zbavuje svalové únavy, regeneruje, přispívá k rychlejšímu zotavení po sportovním výkonu a předchází vzniku zánětu.

Pro masáže používáme masážní oleje a krémy firmy Sportigue s osvěžující citrusovou vůní a bylinnými extrakty.

Novinkou je magnéziový olej - hořčík dodaný transdermálně má rychlejší účinky na organismus než při užívání klasických kapslí.

40 min ..... 690 Kč     koupit v eshopu

60 min ..... 890 Kč     koupit v eshopu

90 min ... 1.190 Kč     koupit v eshopu

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Je dokonalá relaxační procedura s pěstícími a vyživujícími účinky na pokožku celého těla. Čokoláda má antidepresivní a povzbuzující účinky, zlepšuje pružnost pokožky, hydratuje a zanechává ji dokonale změkčenou a jemnou.

Procedura obsahuje celotělový kávový peeling, čokoládový zábal a následně masáž čokoládovým olejem pro výživu pokožky a dokonalé uvolnění.

90 min (celé tělo) ... 1.290 Kč     koupit v eshopu

MEDOVÁ MASÁŽ

Je nejstarší, nejrychlejší a nejúčinnější detoxikační metodou, která využívá výborných detoxikačních účinků medu a kompresní techniky hmatů. Masáž se provádí opakovaně s aplikací teplého medu na záda nebo nohy.

Po masáži aplikujeme pro zklidnění pokožky tělové máslo - kokosové mléko a med.

Nedoporučujeme s výrazným ochlupením nebo alergií na med.

30 min ... 590 Kč     koupit v eshopu

RITUÁL RADOSTI - pro radost ze života​

Dokonalá kombinace cukrového peelingu s výtažkem z pomerančových lístků a celotělového masážního ošetření s esencí svěží vůně citrusů a levandule dodají energii, pocit radosti, štěstí a optimismu.

90 min ... 1.290 Kč / 1 osobu   koupit v eshopu

SPA DE LUXE PÁROVÝ RITUÁL

Privátní Spa. Dokonalé  soukromí v oáze wellness zóny. Prostorná vířivka se systémem vzduchové hydromasáže a LED osvětlením dokonale spojena s partnerskou  celotělovou aromatickou masáží. Vybraná směs eterických olejů potěší a dokonale zharmonizuje všechny vaše smysly. Společný prožitek hluboké relaxace a léčivých doteků vás s partnerem sblíží a pomůže navázat ještě intimnější vztah.

Partnerský rituál je v délce 3,5 hodiny: nejprve 2 hodiny relaxace ve vířivce a poté příjemná masáž pro oba dva v délce 1,5 hodiny

3,5 hodiny ... 3.630 Kč / 2 osoby   koupit v eshopu

RITUÁL KLIDU - oáza klidu po náročném dni

Jemný peeling z mořské soli ve spojení se zábalem a relaxační masáží hlavy a následným masážním ošetřením pro uvolnění fyzického napětí a psychické tenze.

Svěžest citrusů v harmonii s jemnou vůní levandule a tóny oregána  dodají vnitřní klid a navodí pocit pohody, vyrovnanosti a nadhledu. Ideální pro muže i ženy.

90 min ... 1.290 Kč / 1 osobu   koupit v eshopu

PÁROVÝ RITUÁL ADAM a EVA

Holistický rituál, který přinese dokonalé uvolnění a harmonii vašemu tělu i duši. Ošetření zahrnuje levandulovou koupel nohou s jemným cukrovým peelingem a celotělovou aromatickou masáž s využitím jedinečné syntézy éterických olejů pro podporu partnerství.

90 min ... 2.990 Kč / 2 osoby   koupit v eshopu

Poukaz na masáž můžete zakoupit prostřednictvím našeho eshopu, kde lze platit online bankovním převodem či platební kartou,

nebo osobně na recepci našeho klubu, kde lze platit hotově či platební kartou. Při telefonické objednávce je možné poukaz uhradit bankovním převodem.